Kurumsal Sorumluluk

Sağlık bilişimi alanında ağırlıklı olarak faaliyet gösteren şirketimiz ürettiği çözümlerin insan sağlığı ve mutluluğu için hayati önem taşıdığının bilincindedir. ERC Grup bu alanda faaliyetlerini yürütürken müşteri kurumların ihtiyaçlarına uyarlanmış, tam entegre, yüksek kaliteli, hata payı en aza indirgenmiş, güvenilir çözümler üretmeyi öncelikli ilke edinmiştir. Faaliyetlerinde kanunlara ve mevzuata uygunluk, dürüstlük ve şeffaflık normlarından ödün vermeyen ERC Grup, etik ve erdemli çalışma ahlakıyla sektöründe örnek şirket olma amacını gütmektedir.

ERC Grup’da şirket içi tüm iletişim kanallarının açık tutulması ve yönetim kadrosu dahil tüm çalışanlarımızın yapıcı ve katılımcı eleştiye açık olması ürettiğimiz çözümlerin yüksek kalitesine yansımaktadır. Çözümlerimizi gerçekleştirirken karşılaştığımız sorunları gerek şirket içi birimlerle, gerekse müşterilerimizle vakit kaybetmeden paylaşmamız hızlı, esnek yapılanmamızı sağlar ve müşteri memnuniyetimizi artırır.
ERC Grup kendi çalışanlarına da mutlu, paylaşımcı, sağlıklı ve onurlu bir çalışma ortamı sağlayarak ürettiği çözümlerin yüksek kalitesine katkıda bulunduğunun bilincindedir.