Hakkımızda

Günümüzde değişen ihtiyaçlar, gelişen teknolojiler ile yarışmaktadır. Hiç şüphesiz dünyadaki küresel gelişmeleri hızlı analiz edebilen firmalar, doğru zaman ve yöntemlerle geliştirdikleri teknolojik çözümler ile hizmet kalitelerini ve rekabet güçlerini artırmaktadır.

Bizler biliyoruz ki; Teknolojiye kaynaklık etmek, kurumların geleceği olmakla eş anlamlıdır. Bu nedenle bilişim teknolojileri ve yatırımları söz konusu olduğunda güçlü bir iş ortağı olarak çözüm oluşturma sorumluluğunun bilincindeyiz.

En doğru çözümü, en hızlı ve en kaliteli şekilde sunabilme gayretimiz, hem bize hem de müşterilerimize katkı sağlamaktadır. Sahip olduğumuz bu değerlerin ve yetkinliklerimizin yegane kaynağı, firma kültürümüz, bilgi birikimimiz, uzman ekibimiz ve oluşturduğumuz ortak bilinçtir.

Kaliteli hizmet sunma çabamız, bizleri her zaman bir adım önde tutmaktadır. Değişim, gelişim ve ortak bilinç oluşturma, bizim için olmazsa olmazların başında geliyor. Kendimizle birlikte müşterilerimizin hedeflerini de hep ileriye taşıyoruz. Bunun için de teknolojiye kaynaklık etmekten gurur duyuyoruz.

Yeni ekonomik düzenin gerektirdiği en etkin çözümleri üreterek başarılı projeler gerçekleştirmek, edindiğimiz deneyimleri sizlerle paylaşmak, dün gibi, bugün gibi, yarın da yanınızda olmak, siz değerli müşterilerimizin ufuklarını ileriye taşımak ve hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırmak bizim vazgeçilemez hedefimizdir.

Sevgi ve Saygılarımızla.

Çalışma İlkelerimiz:

  • Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çözümleri doğru zamanda ve uygun şekliyle sunmak.
  • Müşterilerimizin hedefleriyle bütünleşerek onları başarılı kılmak.
  • Uzun dönem “İş Ortaklığı” sorumluluğunu paylaşmak.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ileri teknolojiyi, doğru ürün ve profesyonel hizmet anlayışla sunmak ve onların memnuniyetine önem vermek.
  • Pazardaki değişimlere hızla uyum sağlayarak, organizasyonumuzun yenilikçi ve yaratıcı kimliğini canlı tutmak ve müşterilerimizle daha güncel iletişim sağlamak.
  • Taahhütlerimizi bir “iş etiği” ile ele alarak müşterilerimizin bize duydukları güveni güçlendirmek.
  • Müşterilerimizin alanlarında uzmanlaşmalarına önem vermek; onlara bir danışman gibi yaklaşarak, sektörel ve ulusal “bilgi birikimlerini (know-how) geliştirmek.
  • Elde edilecek “Yüksek Katma Değer”leri paylaşmak.
  • Müşterilerimizin gereksinimlerini önemsemek ve duyarlı olmak; Gelişen ve ” sürekli öğrenen organizasyon ” kimliğimizle varlıklarımızı dinamik tutmak.

ERC Grup Mühendislik Danışmanlık ve ARGE A.Ş.